Google Tools Mobile Apps

Google Tools Mobile Apps Vijesti

VIRTUALNA ERASMUS+ MOBILNOST -> ITALIJA

3. mobilnost projekta Google tools and mobile applications održavala se od 14.-18.3.2022. gradu Termoli. Naša je škola, zbog pandemijskih okolnosti, sudjelovala virtualno u gotovo svim predviđenim aktivnostima.

FOTOGALERIJA

Uz redovne aktivnosti predviđene programom 3. mobilnosti svaka je škola sudionica bila zadužena i za obradu pojedinih aktualnih tema: cyberbulizam, sigurnost online, digitalno građanstvo, upotreba digitalnog u školi. Mi smo dobili zadatak prezentacije teme Fake news i organizacije radionice na tu temu za sve sudionike projekta. Nadamo se da ćemo u slijedećim mobilnostima ipak sudjelovati fizički jer je osobni kontakt i fizička interakcija s kolegama iz međunarodnog okruženja nezamjenjiva.

Na 3. mobilnosti sudjelovali su učenici Matej Maroš, Ana Živaljić, Anđela Skoko, Domagoj Markovina, Duje Buzančić, Frane Nikola Marović, Karla Grbavac, Karla Ostojić, Lana Milanović Litre, Lara Mijić, Mali Maria Sablic, Marta Tokić, Nina Zečić, Roko Bogdan, Sara Halilović, Zara Muzinić, te nastavnice Natalija Palčić i Katarina Žanetić.

IZBORNA PiG

objavio: Marijana Munitić   datum: 21. 3. 2022.

« Svibanj 2024 »