Google Tools Mobile Apps

Google Tools Mobile Apps Vijesti

5. ERASMUS+ MOBILNOST -> TURSKA

5. mobilnost projekta Google tools and mobile applications održala se 16.-20.5.2022. u gradu Zara, Sivas. Naša je škola ponovno sudjelovala u svim programom predviđenim aktivnostima na standardan način otputovavši u Tursku. Aktivnosti su uključivale čitav niz radionica za procjenu različitih vještina ili predmetnih područja koristeći razne web alate i mobilne aplikacije.

FOTOGALERIJA

Grčki tim vodio je radionicu "Podignite svoj glas za klimatske promjene" o klimatskim promjenama nakon čega su učenici radili na FLIPGRID-u i snimili svoja videa s pričom o klimatskim promjenama i pozivom na klimatsku akciju.

Hrvatski tim vodio je radionicu „Obnovljivi i neobnovljivi izvori energije“nakon čega je slijedila izrada dijagrama ili umne mape na COOGLE-u i rješavanje pripadajućeg kviza na NEARPOD-u.

Latvijski tim vodio je radionicu „Smanjite, ponovno upotrijebite, reciklirajte“ nakon čega je slijedila izrada interaktivne slike na GENIALLY i pripadajući kviz u WORDWALL-u.

Talijanski tim vodio je radionicu „Prijetnje životinjskim vrstama uzrokovane klimatskim promjenama i načini pomoći“ nakon čega je slijedio kviz s YouTube videom na EDPUZZLE te igru zapamćivanja koja je bila vezana uz temu, a pripremljena je na INTERACTY.

Turski tim vodio je radionicu „Kako smanjiti naš ugljični otisak“ nakon čega je slijedila pojedinačna procjena količine vlastitog ugljičnog otiska.

Učenici su tijekom rada u aktivnostima programa bili podijeljeni u međunarodne grupe.

Na 3. mobilnosti sudjelovali su učenici Antun Barčot, Domagoj Markovina, Helena Leko, Lana Kalac, Marta Tokić, Petra Dugeč, te nastavnice Natalija Palčić i Katarina Žanetić.

objavio: Marijana Munitić   datum: 23. 5. 2022.

« Svibanj 2024 »