Digitalna demokracija i mobilnost mladih

Naša mala, ali prava ekipa s izborna nastave iz PiGa, prošlog je tjedna sudjelovala na edukaciji iz digitalne demokracije u Zadru. Edukacija se održavala na engleskom jeziku te smo razvijali osim jezičnih i digitalne i građanske vještine te usvajali nova znanja. Uz sudionike iz Hrvatske i Europe, sudjelovali su i mentori iz više zemalja Europe koji su nas informirali o tehnologiji, društvenim mrežama, oblicima građanskog i političkog sudjelovanja mladih te mobilnosti mladih i Erasmus+ programu.

Okušali smo se u snimanju kratkih video materijala s profesionalnom opremom, što je bilo vrlo korisno i poučno kao i cijela radionica. Ohrabrili su nas da se u budućnosti uključimo u Erasmus + program za mlade, o čemu prije nismo niti razmišljali. U dijelu o međuljudskim odnosima smo se jako zbližili s ostalim sudionicima edukacije i proveli ostatak vremena vrlo zabavno, ali ujedno i produktivno.

Josipa Marasović, 3.raz.

Zavirite u našu fotogaleriju.

objavio: Karolina Viđak   datum: 7. 10. 2016.