Priznanje našim darovitim učenicima

Na svečanoj akademiji održanoj u povodu Dana darovitih učenika, 21. ožujka, pet učenika maturalnih razreda dobilo je posebno priznanje za odličan uspjeh u učenju, izvrsne rezultate na županijskim i državnim natjecanjima, a nekima i za aktivnost u školskim sekcijama, zboru i volonterima:

• Josip Melvan, 4. a
  • Ivana Čović, 4. b
  • Lucija Oršulić, 4. c
  • Petra Baković, 4. d
  • Dora Zvjerković, 4. f

Ravnateljica Ninočka Knežević istakla je izuzetne rezultate naših nadarenih učenika koje su oni postigli svojim radom, sposobnošću i talentom i time pridonijeli podizanju kvalitete rada u školi.

U ime Povjerenstva za dodjelu pohvalnica, profesorica Maja Čorić učenicima je uručila monografije „20 godina  IV. gimnazije“ i tom prilikom navela slijedeće:

Josip Melvan ,učenik 4.a, tijekom četverogodišnjeg školovanja postiže odličan uspjeh u učenju, volontira u Domu za djecu „Maestral“, a posebno treba istaknuti da je zbog promicanja nenasilnog i tolerantnog ponašanja nominiran za nagradu Luka Ritz.

Ivana Čović,učenica 4. b, osim izvrsnog uspjeha i uzornog vladanja, već tri godine uzastopce ostvaruje zapažene rezultate na državnom natjecanju iz hrvatskoga jezika.

Lucija Oršulić,učenica 4. c,već dvije godine zaredom predstavlja IV. gimnaziju na državnom natjecanju iz francuskoga jezika nakon osvojenog prvog mjesta na županijskoj razini.

Petra Baković, učenica 4. d, zaslužuje ovo priznanje zbog odličnog uspjeha i uzornog vladanja, kao i zapaženih rezultata na državnim natjecanjima iz hrvatskoga jezika.

Dora Zvjerković, učenica 4. f, uz odličan uspjeh u učenju, sudjeluje u izvannastavnim aktivnostima - zboru i volonterskoj sekciji. Ove školske godine se plasirala na tri državna natjecanja i to iz engleskoga jezika, filozofije i matematike.

Čestitke učenicima i mnogo sreće onima koji će nas i ove godine predstavljati na državnim natjecanjima!

Priložene su fotografije nadarenih i trenuci sa svečane akademije.

objavio: Meri Galić   datum: 28. 3. 2013.