POKRETANJE POSTUPKA ZA IZBOR RADNIKA U ŠKOLSKI ODBOR

Obrazac broj 1

IV. GIMNAZIJA MARKO MARULIĆ

SPLIT, Zagrebačka 2                                                    Split, 6. 4. 2017.

(naziv i sjedište poslodavca)                                         (mjesto i datum)

Na temelju članka 141. stavka 2. Zakona o radu (»Narodne novine« broj 93/14) Sindikalna podružnica Nezavisnog Sindikata zaposlenih u srednjim školama i učeničkim domovima Hrvatske u IV. gimnaziji Marko Marulić – Split, podnosi

PRIJEDLOG ZA IZBOR PREDSTAVNIKA RADNIKA U ŠKOLSKI ODBOR

Sindikalna podružnica Nezavisnog Sindikata zaposlenih u srednjim školama i učeničkim domovima Hrvatske u IV. gimnaziji Marko Marulić – Split podnijet će listu kandidata za izbor predstavnika radnika u Školski odbor i određuje po jednog svog predstavnika i po jednog njegovog zamjenika u Izborni odbor.

Izborni odbor će biti imenovan na skupu radnika kojeg će sazvati potpisnik ovoga prijedloga.

Ovaj je prijedlog na dan podnošenja objavljen na svim oglasnim mjestima poslodavca te dostavljen poslodavcu.

ZA SINDIKAT:

povjerenik: Maša Raljević, prof.

1. objavljen na oglasnoj ploči Škole 6. 4. 2017.
  2. dostavljen poslodavcu (ravnatelju) 6. 4. 2017.

Priloženi dokumenti:
Obrazac_broj__1___6._4._2017.docx (12.64 KB)

objavio: ALENA TONKOVIĆ   datum: 6. 4. 2017.